CDRH105RNP-6R8NC
CDRH105RNP-6R8NC Sumida America Components Inc.
CDRH105R.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 5.4A 18 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH105RNP-6R8NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 5.4A 18 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 18mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 5.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH105RNP-6R8NC CDRH105RNP-6R8NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH105R.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 5.4A 18 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A
auf Bestellung 541 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
CDRH105RNP-6R8NC CDRH105RNP-6R8NC Hersteller : Sumida CDRH105R.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 5.4A 30% SMD LP INDUCTOR
auf Bestellung 865 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CDRH105RNP-6R8NC CDRH105RNP-6R8NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh105r.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 6.2A 0.018Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar