Produkte > SUMIDA > CDRH125L125NP-101MC
CDRH125L125NP-101MC
CDRH125L125NP-101MC Sumida
CDRH125L125__en_.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor
auf Bestellung 252 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH125L125NP-101MC Sumida
Description: FIXED IND 100UH 1.82A 166MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 166mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1.82 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH125L125NP-101MC CDRH125L125NP-101MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH125L125.pdf?t=1585063666 Description: FIXED IND 100UH 1.82A 166MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 166mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.82 A
auf Bestellung 317 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
CDRH125L125NP-101MC CDRH125L125NP-101MC Hersteller : Sumida Corporation 99544659507872cdrh125l125.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 100uH 20% 100KHz Ferrite 1.82A 0.166Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1.82 A