Produkte > SUMIDA > CDRH125NP-181MC
CDRH125NP-181MC
CDRH125NP-181MC Sumida
CDRH125.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 180uH 0.9A 20% SMD PWR INDUCTOR
auf Bestellung 322 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH125NP-181MC Sumida
Description: FIXED IND 180UH 900MA 290MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 290mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 180 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Weitere Produktangebote CDRH125NP-181MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH125NP-181MC CDRH125NP-181MC Hersteller : Sumida Corporation cdrh125.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 180uH 20% 1KHz Ferrite 1.75A 0.29Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH125NP-181MC CDRH125NP-181MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH125.pdf?t=1610493075 Description: FIXED IND 180UH 900MA 290MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 290mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 900 mA