CDRH125NP-470MC
CDRH125NP-470MC Sumida America Components Inc.
CDRH125.pdf?t=1610493075
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.8A 75 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
auf Bestellung 51275 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH125NP-470MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.8A 75 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH125NP-470MC CDRH125NP-470MC Hersteller : Sumida CDRH125.pdf Power Inductors - SMD 47uH 1.80A 0.058ohms
auf Bestellung 1204 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CDRH125NP-470MC CDRH125NP-470MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH125.pdf?t=1610493075 Description: FIXED IND 47UH 1.8A 75 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Mindestbestellmenge: 10
CDRH125NP-470MC CDRH125NP-470MC Hersteller : Sumida Corporation cdrh125.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 47uH 20% 1KHz Ferrite 2.8A 0.075Ohm DCR T/R