Produkte > SUMIDA > CDRH125NP-561MC
CDRH125NP-561MC SUMIDA
CDRH125.pdf?t=1610493075
Hersteller: SUMIDA
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH125NP-561MC SUMIDA
Description: FIXED IND 560UH 540MA 860MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 860mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 560 µH, Current Rating (Amps): 540 mA.
Weitere Produktangebote CDRH125NP-561MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH125NP-561MC CDRH125NP-561MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH125.pdf?t=1610493075 Description: FIXED IND 560UH 540MA 860MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 860mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 µH
Current Rating (Amps): 540 mA