Produkte > SUMIDA > CDRH125NP-5R8NC
CDRH125NP-5R8NC
CDRH125NP-5R8NC Sumida
CDRH125.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 5.8uH 4.40A 0.017ohm
auf Bestellung 137 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH125NP-5R8NC Sumida
Description: FIXED IND 5.8UH 4.4A 21 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 21mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 5.8 µH, Current Rating (Amps): 4.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH125NP-5R8NC CDRH125NP-5R8NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH125.pdf?t=1610493075 Description: FIXED IND 5.8UH 4.4A 21 MOHM SMD
Tolerance: -20%, +30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.8 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A
auf Bestellung 338 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
CDRH125NP-5R8NC CDRH125NP-5R8NC Hersteller : Sumida Corporation 259cdrh125.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 5.8uH -20% to 30% 1KHz Ferrite 4.4A 0.021Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 5.8 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A