CDRH127/LDNP-471MC
CDRH127/LDNP-471MC
CDRH127LD.pdf
Produktcode: 82938
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Drosseln > Induktivität (Drosseln) leistungs SMD
Produktbewertung abgeben
Weitere Produktangebote CDRH127/LDNP-471MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH127/LDNP-471MC CDRH127/LDNP-471MC Hersteller : Sumida Corporation cdrh127lden.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 470uH 20% 100KHz Ferrite 1.25A 0.741Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH127/LDNP-471MC CDRH127/LDNP-471MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH127LD.pdf Description: FIXED IND 470UH 1A 741 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 741mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 1 A
CDRH127/LDNP-471MC CDRH127/LDNP-471MC Hersteller : Sumida CDRH127LD__en_.pdf Power Inductors - SMD 470uH 1A