Produkte > SUMIDA > CDRH127NP-271MC
CDRH127NP-271MC
CDRH127NP-271MC Sumida
smdc-s-a0010157052-1.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 270uH 1.06A
auf Bestellung 94 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH127NP-271MC Sumida
Description: FIXED IND 270UH 1.06A 560MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 560mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 270 µH, Current Rating (Amps): 1.06 A.
Weitere Produktangebote CDRH127NP-271MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH127NP-271MC CDRH127NP-271MC Hersteller : Sumida Corporation cdrh127en.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 270uH 20% 1KHz Ferrite 1.4A 0.56Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH127NP-271MC CDRH127NP-271MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH127.pdf Description: FIXED IND 270UH 1.06A 560MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 560mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 270 µH
Current Rating (Amps): 1.06 A