CDRH127NP-3R5NC
CDRH127NP-3R5NC Sumida America Components Inc.
CDRH127.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.5UH 7.5A 13.5 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +40%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.5 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH127NP-3R5NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.5UH 7.5A 13.5 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +40%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 13.5mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.5 µH, Current Rating (Amps): 7.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH127NP-3R5NC CDRH127NP-3R5NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh127en.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 3.5uH 20% 100KHz Ferrite 8.4A 0.0135Ohm DCR T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 65
CDRH127NP-3R5NC CDRH127NP-3R5NC Hersteller : Sumida smdc-s-a0010157052-1.pdf Power Inductors - SMD 3.5uH 7.5A
auf Bestellung 554 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
CDRH127NP-3R5NC CDRH127NP-3R5NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH127.pdf Description: FIXED IND 3.5UH 7.5A 13.5 MOHM
Tolerance: -20%, +40%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 3.5 µH
Current Rating (Amps): 7.5 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8