Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH127NP-561MC
CDRH127NP-561MC
CDRH127NP-561MC Sumida Corporation
cdrh127en.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 560uH 20% 1KHz Ferrite 0.98A 1.07Ohm DCR T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH127NP-561MC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 560UH 730MA 1.07OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.07Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 560 µH, Current Rating (Amps): 730 mA.
Weitere Produktangebote CDRH127NP-561MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH127NP-561MC CDRH127NP-561MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH127.pdf Description: FIXED IND 560UH 730MA 1.07OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.07Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 µH
Current Rating (Amps): 730 mA
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH127NP-561MC CDRH127NP-561MC Hersteller : Sumida smdc_s_a0010157052_1-2282714.pdf Power Inductors - SMD 560uH .73A