Produkte > SUMIDA > CDRH127NP-7R6NC
CDRH127NP-7R6NC
CDRH127NP-7R6NC Sumida
smdc-s-a0010157052-1.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 7.6uH 5.9A
auf Bestellung 270 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH127NP-7R6NC Sumida
Description: FIXED IND 7.6UH 5.9A 20 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +40%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 20mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 7.6 µH, Current Rating (Amps): 5.9 A.
Weitere Produktangebote CDRH127NP-7R6NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH127NP-7R6NC CDRH127NP-7R6NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh127en.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 7.6uH 20% 100KHz Ferrite 6.5A 0.02Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH127NP-7R6NC CDRH127NP-7R6NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH127.pdf Description: FIXED IND 7.6UH 5.9A 20 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +40%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 20mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 7.6 µH
Current Rating (Amps): 5.9 A
Tolerance: -20%, +40%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 7.6 µH
Current Rating (Amps): 5.9 A