CDRH127NP-820MC
CDRH127NP-820MC Sumida America Components Inc.
CDRH127.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 82UH 1.95A 160MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH127NP-820MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 82UH 1.95A 160MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 1.95 A.
Weitere Produktangebote CDRH127NP-820MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH127NP-820MC CDRH127NP-820MC Hersteller : Sumida Corporation cdrh127en.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 82uH 20% 1KHz Ferrite 2.35A 0.16Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH127NP-820MC CDRH127NP-820MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH127.pdf Description: FIXED IND 82UH 1.95A 160MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH127NP-820MC CDRH127NP-820MC Hersteller : Sumida smdc_s_a0010157052_1-2282714.pdf Power Inductors - SMD 82uH 1.95A