Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH2D11/HPNP-2R2NC
CDRH2D11/HPNP-2R2NC
CDRH2D11/HPNP-2R2NC Sumida Corporation
120416912385072cdrh2d11hp.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 1.3A 0.12Ohm DCR 1212 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH2D11/HPNP-2R2NC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.3A 120MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH2D11/HPNP-2R2NC CDRH2D11/HPNP-2R2NC Hersteller : Sumida Corporation 120416912385072cdrh2d11hp.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 1.3A 0.12Ohm DCR 1212 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
CDRH2D11/HPNP-2R2NC CDRH2D11/HPNP-2R2NC Hersteller : Sumida CDRH2D11HP.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 1.1A 30% SHLD
Mindestbestellmenge: 5
CDRH2D11/HPNP-2R2NC CDRH2D11/HPNP-2R2NC
Produktcode: 82365
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
CDRH2D11HP.pdf Drosseln > Induktivität (Drosseln) leistungs SMD
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH2D11/HPNP-2R2NC CDRH2D11/HPNP-2R2NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH2D11HP.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.3A 120MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A