CDRH2D18/HPNP-100NC
CDRH2D18/HPNP-100NC Sumida America Components Inc.
CDRH2D18HP.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 900MA 245 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 245mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 850mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH2D18/HPNP-100NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 900MA 245 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 245mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 850mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH2D18/HPNP-100NC CDRH2D18/HPNP-100NC Hersteller : Sumida cdrh2d18hp.pdf Power Inductors - SMD 10uH 430mA
auf Bestellung 14866 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CDRH2D18/HPNP-100NC CDRH2D18/HPNP-100NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH2D18HP.pdf Description: FIXED IND 10UH 900MA 245 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
Mindestbestellmenge: 14
CDRH2D18HPNP-100NC
CDRH2D18/HPNP-100NC CDRH2D18/HPNP-100NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh2d18hp_ver2.0_e.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 10uH 30% 100KHz Ferrite 0.9A 0.245Ohm DCR 1212 T/R