CDRH2D18/LDNP-3R3NC
CDRH2D18/LDNP-3R3NC Sumida America Components Inc.
CDRH2D18LD.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 2.1A 54 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 54mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 750mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH2D18/LDNP-3R3NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 2.1A 54 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 54mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 750mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 2.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH2D18/LDNP-3R3NC CDRH2D18/LDNP-3R3NC Hersteller : Sumida CDRH2D18HP.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 0.75A SMD LP INDUCTOR
auf Bestellung 9780 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CDRH2D18/LDNP-3R3NC CDRH2D18/LDNP-3R3NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH2D18LD.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 2.1A 54 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 2.1 A
Mindestbestellmenge: 14
CDRH2D18LDNP-3R3NC
CDRH2D18/LDNP-3R3NC CDRH2D18/LDNP-3R3NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh2d18ld_ver2.0_e.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 2.1A 0.054Ohm DCR 1212 T/R