Produkte > SUMIDA > CDRH3D11NP-220NC
CDRH3D11NP-220NC
CDRH3D11NP-220NC Sumida
CDRH3D11.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 22uH 0.19A 0.45ohms
auf Bestellung 1855 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D11NP-220NC Sumida
Description: FIXED IND 22UH 530MA 540MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 540mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 190mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 530 mA.
Weitere Produktangebote CDRH3D11NP-220NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D11NP-220NC CDRH3D11NP-220NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D11.pdf Description: FIXED IND 22UH 530MA 540MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 540mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 190mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 530 mA