Produkte > CDR > CDRH3D11NP-4R7NC
CDRH3D11NP-4R7NC
CDRH3D11.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 18630 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D11NP-4R7NC
Description: FIXED IND 4.7UH 1.38A 123MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 123mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 400mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.38 A.
Weitere Produktangebote CDRH3D11NP-4R7NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D11NP-4R7NC CDRH3D11NP-4R7NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh3d11.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 1.38A 0.123Ohm DCR 1515 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH3D11NP-4R7NC CDRH3D11NP-4R7NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D11.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.38A 123MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 123mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 400mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.38 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.38 A
CDRH3D11NP-4R7NC CDRH3D11NP-4R7NC Hersteller : Sumida CDRH3D11.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 0.4A 0.095ohms