CDRH3D16NP-1R5NC
CDRH3D16NP-1R5NC Sumida America Components Inc.
CDRH3D16.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 1.55A 52 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 52mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.55 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D16NP-1R5NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 1.55A 52 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 52mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.55 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D16NP-1R5NC CDRH3D16NP-1R5NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D16.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.55A 52 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.55 A
auf Bestellung 1002 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
CDRH3D16NP-1R5NC Hersteller : SUMIDA CDRH3D16.pdf SMD
CDRH3D16NP-1R5NC CDRH3D16NP-1R5NC Hersteller : Sumida Corporation 98060983362338cdrh3d16e.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 1.55A 0.052Ohm DCR 1515 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH3D16NP-1R5NC CDRH3D16NP-1R5NC Hersteller : Sumida CDRH3D16.pdf Power Inductors - SMD 1.5uH 1550mA