CDRH3D18NP-150NC
CDRH3D18NP-150NC Sumida America Components Inc.
CDRH3D18.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 750MA 302 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 302mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 750mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D18NP-150NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 750MA 302 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 302mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 750mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D18NP-150NC CDRH3D18NP-150NC Hersteller : Sumida smdc-s-a0002849585-1.pdf Power Inductors - SMD 15uH 0.75A 0 SMD PWR INDUCTOR
auf Bestellung 1232 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CDRH3D18NP-150NC CDRH3D18NP-150NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D18.pdf Description: FIXED IND 15UH 750MA 302 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
Mindestbestellmenge: 16
CDRH3D18NP-150NC Hersteller : SUMIDA CDRH3D18.pdf SMD
CDRH3D18NP-150NC CDRH3D18NP-150NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh3d18.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 15uH 30% 100KHz Ferrite 0.75A 0.302Ohm DCR 1515 T/R