Produkte > SUMIDA > CDRH3D18NP-4R7NC
CDRH3D18NP-4R7NC
CDRH3D18NP-4R7NC Sumida
smdc-s-a0002849585-1.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 4.7uH 1.35A 0 SMD PWR INDUCTOR
auf Bestellung 720 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D18NP-4R7NC Sumida
Description: FIXED IND 4.7UH 1.35A 107.5 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 107.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.35A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.35 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D18NP-4R7NC CDRH3D18NP-4R7NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D18.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.35A 107.5 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 107.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.35A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A
auf Bestellung 795 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
CDRH3D18NP-4R7NC Hersteller : SUMIDA CDRH3D18.pdf SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
CDRH3D18NP-4R7NC CDRH3D18NP-4R7NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh3d18.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 1.35A 0.1075Ohm DCR 1515 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.35 A