Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH3D28NP-220NC
CDRH3D28NP-220NC
CDRH3D28NP-220NC Sumida Corporation
cdrh3d28_2024march.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 22uH 30% 100KHz Ferrite 0.74A 0.335Ohm DCR 1515 T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D28NP-220NC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 22UH 740MA 335 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 335mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 760mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 740 mA.
Weitere Produktangebote CDRH3D28NP-220NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D28NP-220NC CDRH3D28NP-220NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D28.pdf Description: FIXED IND 22UH 740MA 335 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 335mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 760mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 740 mA
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH3D28NP-220NC CDRH3D28NP-220NC Hersteller : Sumida CDRH3D28.pdf Power Inductors - SMD 22uH 0.76A .0268ohms