Produkte > SUMIDA > CDRH3D28NP-3R3NC
CDRH3D28NP-3R3NC
CDRH3D28NP-3R3NC Sumida
CDRH3D28.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 3.3uH 2.0A 0.577ohms
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D28NP-3R3NC Sumida
Description: FIXED IND 3.3UH 1.85A 72.1 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 72.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.85 A.
Weitere Produktangebote CDRH3D28NP-3R3NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D28NP-3R3NC CDRH3D28NP-3R3NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh3d28_2024march.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 1.85A 0.0721Ohm DCR 1515 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH3D28NP-3R3NC CDRH3D28NP-3R3NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D28.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.85A 72.1 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 72.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.85 A