CDRH3D28NP-4R7NC
CDRH3D28NP-4R7NC Sumida America Components Inc.
CDRH3D28.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.62A 88.3 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 88.3mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.65A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.62 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D28NP-4R7NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.62A 88.3 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 88.3mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.65A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.62 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D28NP-4R7NC CDRH3D28NP-4R7NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh3d28_2024march.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 1.62A 0.0883Ohm DCR 1515 T/R
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
CDRH3D28NP-4R7NC CDRH3D28NP-4R7NC Hersteller : Sumida CDRH3D28.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 1.65A 0.07ohms
auf Bestellung 856 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
CDRH3D28NP-4R7NC CDRH3D28NP-4R7NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D28.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.62A 88.3 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.62 A
auf Bestellung 2812 Stücke:
Mindestbestellmenge: 17