Produkte > SUMIDA > CDRH3D28NP-6R8NC
CDRH3D28NP-6R8NC
CDRH3D28NP-6R8NC Sumida
CDRH3D28.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 6.8uH 1.24A 0.095ohm
auf Bestellung 782 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH3D28NP-6R8NC Sumida
Description: FIXED IND 6.8UH 1.32A 119 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 119mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.24A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.32 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH3D28NP-6R8NC CDRH3D28NP-6R8NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH3D28.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.32A 119 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 119mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.24A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.32 A
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
CDRH3D28NP-6R8NC CDRH3D28NP-6R8NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh3d28_2024march.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 6.8uH 30% 100KHz Ferrite 1.32A 0.119Ohm DCR 1515 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.32 A