CDRH4D14HPNP-6R8NC
CDRH4D14HPNP-6R8NC Sumida America Components Inc.
CDRH4D14Hp.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 920MA 190MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 190mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.15A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 920 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH4D14HPNP-6R8NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 920MA 190MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 190mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.15A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 920 mA.
Weitere Produktangebote CDRH4D14HPNP-6R8NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH4D14HPNP-6R8NC CDRH4D14HPNP-6R8NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH4D14Hp.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 920MA 190MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 920 mA
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH4D14HPNP-6R8NC CDRH4D14HPNP-6R8NC Hersteller : Sumida CDRH4D14HP.pdf Fixed Inductors 6.8uH 0.92A 30% SMD LP INDUCTOR