Produkte > SUMIDA > CDRH4D14LDNP-4R7NC
CDRH4D14LDNP-4R7NC
CDRH4D14LDNP-4R7NC Sumida
smdcs02398-1.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 4.7uH 1.4A 0.14ohms
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH4D14LDNP-4R7NC Sumida
Description: FIXED IND 4.7UH 1.9A 66 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 780mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Weitere Produktangebote CDRH4D14LDNP-4R7NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH4D14LDNP-4R7NC CDRH4D14LDNP-4R7NC Hersteller : Sumida Corporation 613cdrh4d14ld.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 1.9A 0.066Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH4D14LDNP-4R7NC CDRH4D14LDNP-4R7NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH4D14LD.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.9A 66 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 780mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A