Produkte > SUMIDA > CDRH4D14NP-330MC
CDRH4D14NP-330MC
CDRH4D14NP-330MC Sumida
smdc_s_a0002849323_1-2282497.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 33uH 0.41A SMD PWR INDUCTOR
auf Bestellung 844 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH4D14NP-330MC Sumida
Description: FIXED IND 33UH 500MA 560MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 560mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 410mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Weitere Produktangebote CDRH4D14NP-330MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH4D14NP-330MC CDRH4D14NP-330MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH4D14.pdf Description: FIXED IND 33UH 500MA 560MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 560mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 410mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 500 mA