CDRH4D15/SNP-4R7NC
CDRH4D15/SNP-4R7NC Sumida America Components Inc.
CDRH4D15%2CS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 129MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.173" W (4.40mm x 4.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 129mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH4D15/SNP-4R7NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 129MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.173" W (4.40mm x 4.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 129mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Weitere Produktangebote CDRH4D15/SNP-4R7NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH4D15/SNP-4R7NC CDRH4D15/SNP-4R7NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH4D15%2CS.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 129MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A