CDRH4D22NP-680NC
CDRH4D22NP-680NC Sumida America Components Inc.
CDRH4D22.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 670MA 634.1 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 634.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 330mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 670 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH4D22NP-680NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 670MA 634.1 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 634.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 330mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 670 mA.
Weitere Produktangebote CDRH4D22NP-680NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH4D22NP-680NC CDRH4D22NP-680NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH4D22.pdf Description: FIXED IND 68UH 670MA 634.1 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 670 mA
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH4D22NP-680NC CDRH4D22NP-680NC Hersteller : Sumida smdc_s_a0002849400_1-2282611.pdf Fixed Inductors 68uH 0.33A 30% SMD LP INDUCTOR