Produkte > SUMIDA > CDRH4D28-180NC
CDRH4D28-180NC SUMIDA
Hersteller: SUMIDA
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH4D28-180NC SUMIDA
Description: FIXED IND 18UH 720MA 166MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 166mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 720 mA.
Weitere Produktangebote CDRH4D28-180NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH4D28-180NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH4D28,CDRH4D28C,CDRH4D28CLD.pdf Description: FIXED IND 18UH 720MA 166MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 166mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 720 mA