Produkte > SUMIDA > CDRH4D28CLDNP-3R3PC
CDRH4D28CLDNP-3R3PC
CDRH4D28CLDNP-3R3PC Sumida
CDRH4D28CLD.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD SMD Low Profile Inductor Shielded
auf Bestellung 1890 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH4D28CLDNP-3R3PC Sumida
Description: FIXED IND 3.3UH 3.2A 28.9 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±25%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 28.9mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH4D28CLDNP-3R3PC CDRH4D28CLDNP-3R3PC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH4D28CLD.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 3.2A 28.9 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±25%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 28.9mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
auf Bestellung 1824 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
CDRH4D28CLDNP-3R3PC CDRH4D28CLDNP-3R3PC Hersteller : Sumida Corporation 98051301984359cdrh4d28cld.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 3.3uH 25% 100KHz Ferrite 3.2A 0.0289Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±25%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A