CDRH4D28NP-120NC
CDRH4D28NP-120NC Sumida America Components Inc.
CDRH4D28.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 840MA 131.6 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 131.6mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 840 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH4D28NP-120NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 840MA 131.6 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 131.6mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 840 mA.
Weitere Produktangebote CDRH4D28NP-120NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH4D28NP-120NC CDRH4D28NP-120NC Hersteller : Sumida CDRH4D28.pdf Power Inductors - SMD 12uH 0.84A 30% SMD LP INDUCTOR