Produkte > SUMIDA AMERICA COMPONENTS INC. > CDRH50D28BT150NP-220MC
CDRH50D28BT150NP-220MC
CDRH50D28BT150NP-220MC Sumida America Components Inc.
CDRH50D28BT150%20(en).pdf?t=1585061580
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.14A 150 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.14 A
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH50D28BT150NP-220MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.14A 150 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.14 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH50D28BT150NP-220MC CDRH50D28BT150NP-220MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH50D28BT150%20(en).pdf?t=1585061580 Description: FIXED IND 22UH 1.14A 150 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 150mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.14 A
auf Bestellung 4722 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Mindestbestellmenge: 2
CDRH50D28BT150NP-220MC CDRH50D28BT150NP-220MC Hersteller : Sumida Corporation cdrh50d28bt150en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.18Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200