Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH50D28BT150NP-470MC
CDRH50D28BT150NP-470MC
CDRH50D28BT150NP-470MC Sumida Corporation
cdrh50d28bt150en.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 0.68A 0.516Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 182
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH50D28BT150NP-470MC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 47UH 760MA 430 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 430mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 780mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 760 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH50D28BT150NP-470MC CDRH50D28BT150NP-470MC Hersteller : Sumida Corporation cdrh50d28bt150en.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 0.68A 0.516Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 182
CDRH50D28BT150NP-470MC CDRH50D28BT150NP-470MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH50D28BT150%20(en).pdf?t=1585061580 Description: FIXED IND 47UH 760MA 430 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 430mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 780mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 760 mA
auf Bestellung 49 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 430mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 760 mA