CDRH5D14NP-100NC
CDRH5D14NP-100NC Sumida America Components Inc.
CDRH5D14.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.3A 148 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.240" L x 0.228" W (6.10mm x 5.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 148mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH5D14NP-100NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.3A 148 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.240" L x 0.228" W (6.10mm x 5.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 148mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Weitere Produktangebote CDRH5D14NP-100NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH5D14NP-100NC Hersteller : Sumida CDRH5D14.pdf Fixed Inductors 10uH 1.1A SMD PWR INDUCTOR