CDRH5D16NP-470MC
CDRH5D16NP-470MC Sumida America Components Inc.
CDRH5D16.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 600MA 580MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.220" L x 0.220" W (5.60mm x 5.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 580mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 680mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH5D16NP-470MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 600MA 580MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.220" L x 0.220" W (5.60mm x 5.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 580mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 680mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH5D16NP-470MC CDRH5D16NP-470MC Hersteller : Sumida CDRH5D16.pdf Power Inductors - SMD 47uH 0.68A 0.46ohms