Produkte > CDR > CDRH5D18-220NC
CDRH5D18-220NC
CDRH5D18,5D18BHP.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 5155 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH5D18-220NC
Description: FIXED IND 22UH 800MA 290MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 290mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Weitere Produktangebote CDRH5D18-220NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH5D18-220NC CDRH5D18-220NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH5D18,5D18BHP.pdf Description: FIXED IND 22UH 800MA 290MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 290mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 800 mA