Produkte > CDR > CDRH5D18-4R1NC
CDRH5D18-4R1NC
CDRH5D18%20S0746073.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 200460 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH5D18-4R1NC
Description: FIXED IND 4.1UH 1.95A 57MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 57mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.1 µH, Current Rating (Amps): 1.95 A.
Weitere Produktangebote CDRH5D18-4R1NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH5D18-4R1NC CDRH5D18-4R1NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH5D18%20S0746073.pdf Description: FIXED IND 4.1UH 1.95A 57MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 57mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.1 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.1 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A