Produkte > CDR > CDRH5D18BHPNP-1R0MC
CDRH5D18BHPNP-1R0MC
CDRH5D18BHP.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 75000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH5D18BHPNP-1R0MC
Description: FIXED IND 1UH 3.7A 31 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 31mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.7 A.
Weitere Produktangebote CDRH5D18BHPNP-1R0MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH5D18BHPNP-1R0MC CDRH5D18BHPNP-1R0MC Hersteller : Sumida Corporation 99490523596783cdrh5d18bhp.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 1uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A 0.031Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH5D18BHPNP-1R0MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH5D18BHP.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.7A 31 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.7 A