Produkte > CDR > CDRH5D28-470NC
CDRH5D28-470NC
CDRH5D28,5D28R,5D28RHP.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH5D28-470NC
Description: FIXED IND 47UH 620MA 250MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 620 mA.
Weitere Produktangebote CDRH5D28-470NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH5D28-470NC CDRH5D28-470NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH5D28,5D28R,5D28RHP.pdf Description: FIXED IND 47UH 620MA 250MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 620 mA