CDRH5D28NP-120NC
CDRH5D28NP-120NC Sumida America Components Inc.
CDRH5D28.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 1.2A 76 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 76mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
auf Bestellung 166 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH5D28NP-120NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 1.2A 76 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 76mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Weitere Produktangebote CDRH5D28NP-120NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH5D28NP-120NC CDRH5D28NP-120NC Hersteller : Sumida Corporation 120377372920431cdrh5d28.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 12uH 30% 100KHz Ferrite 1.2A 0.076Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH5D28NP-120NC CDRH5D28NP-120NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH5D28.pdf Description: FIXED IND 12UH 1.2A 76 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH5D28NP-120NC CDRH5D28NP-120NC Hersteller : Sumida CDRH5D28.pdf Power Inductors - SMD 12uH 1.2A SMD LP INDUCTOR