Produkte > SUMIDA AMERICA COMPONENTS INC. > CDRH60D45BT150NP-100MC
CDRH60D45BT150NP-100MC
CDRH60D45BT150NP-100MC Sumida America Components Inc.
CDRH60D45BT150_Ver2.3_E.pdf?t=1573488500
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 2.6A 45.6 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.248" W (6.60mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 45.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH60D45BT150NP-100MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 2.6A 45.6 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.248" W (6.60mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 45.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 780 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
CDRH60D45BT150NP-100MC CDRH60D45BT150NP-100MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH60D45BT150_Ver2.3_E.pdf?t=1573488500 Description: FIXED IND 10UH 2.6A 45.6 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
auf Bestellung 2153 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
CDRH60D45BT150NP-100MC CDRH60D45BT150NP-100MC Hersteller : Sumida Corporation cdrh60d45bt150en.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.4A 0.0456Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200