Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH62BNP-121MC-B
CDRH62BNP-121MC-B
CDRH62BNP-121MC-B Sumida Corporation
98984483620642cdrh62b.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 120uH 20% 1KHz Ferrite 0.31A 1.9Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH62BNP-121MC-B Sumida Corporation
Description: FIXED IND 120UH 310MA 1.9OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 120 µH, Current Rating (Amps): 310 mA.
Weitere Produktangebote CDRH62BNP-121MC-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH62BNP-121MC-B CDRH62BNP-121MC-B Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH62B.pdf Description: FIXED IND 120UH 310MA 1.9OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 120 µH
Current Rating (Amps): 310 mA