Produkte > SUMIDA > CDRH62BNP-220MC-B
CDRH62BNP-220MC-B
CDRH62BNP-220MC-B Sumida
CDRH62B.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 22uH 0.74A
auf Bestellung 1903 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH62BNP-220MC-B Sumida
Description: FIXED IND 22UH 740MA 340 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 340mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 740 mA.
Weitere Produktangebote CDRH62BNP-220MC-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH62BNP-220MC-B CDRH62BNP-220MC-B Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH62B.pdf Description: FIXED IND 22UH 740MA 340 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 340mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 740 mA
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
CDRH62BNP-220MC-B CDRH62BNP-220MC-B Hersteller : Sumida Corporation 98984483620642cdrh62b.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 22uH 20% 1KHz Ferrite 0.74A 0.34Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 740 mA