Produkte > SUMIDA > CDRH62BNP-4R0NC-B
CDRH62BNP-4R0NC-B
CDRH62BNP-4R0NC-B Sumida
CDRH62B.pdf
Hersteller: Sumida
Power Inductors - SMD 4uH 1.63A 40% SMD PWR INDUCTOR
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH62BNP-4R0NC-B Sumida
Description: FIXED IND 4UH 1.63A 80 MOHM SMD, Tolerance: -20%, +40%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 4 µH, Current Rating (Amps): 1.63 A.
Weitere Produktangebote CDRH62BNP-4R0NC-B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH62BNP-4R0NC-B CDRH62BNP-4R0NC-B Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH62B.pdf Description: FIXED IND 4UH 1.63A 80 MOHM SMD
Tolerance: -20%, +40%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 4 µH
Current Rating (Amps): 1.63 A