CDRH6D12NP-2R2NC
CDRH6D12NP-2R2NC Sumida America Components Inc.
CDRH6D12.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 50 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D12NP-2R2NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 50 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 320 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CDRH6D12NP-2R2NC CDRH6D12NP-2R2NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH6D12.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 50 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
auf Bestellung 3502 Stücke:
Mindestbestellmenge: 13
CDRH6D12NP-2R2NC CDRH6D12NP-2R2NC Hersteller : Sumida Corporation 98020957377751cdrh6d12.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 2.3A 0.05Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar