Produkte > SUMIDA CORPORATION > CDRH6D23HPNP-4R7NC
CDRH6D23HPNP-4R7NC
CDRH6D23HPNP-4R7NC Sumida Corporation
98993794954660cdrh6d23hp.pdf
Hersteller: Sumida Corporation
Inductor Power Shielded Drum Core 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 2.8A 0.0425Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D23HPNP-4R7NC Sumida Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 2.8A 42.5MOHM SM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 42.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Weitere Produktangebote CDRH6D23HPNP-4R7NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH6D23HPNP-4R7NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH6D23HP.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 2.8A 42.5MOHM SM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 42.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A