Produkte > SUMIDA > CDRH6D28-6R0NC
CDRH6D28-6R0NC SUMIDA
CDRH6D28%20power%20inductor.pdf
Hersteller: SUMIDA
2006
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D28-6R0NC SUMIDA
Description: FIXED IND 6UH 2.25A 35 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 35mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 6 µH, Current Rating (Amps): 2.25 A.
Weitere Produktangebote CDRH6D28-6R0NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH6D28-6R0NC CDRH6D28-6R0NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH6D28%20power%20inductor.pdf Description: FIXED IND 6UH 2.25A 35 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 35mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 6 µH
Current Rating (Amps): 2.25 A