CDRH6D28NP-270NC
CDRH6D28NP-270NC Sumida America Components Inc.
CDRH6D28.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 27UH 1.05A 142 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 142mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
auf Bestellung 2795 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D28NP-270NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 27UH 1.05A 142 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 142mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 1.05 A.
Weitere Produktangebote CDRH6D28NP-270NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH6D28NP-270NC CDRH6D28NP-270NC
Produktcode: 99569
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
CDRH6D28.pdf Drosseln > Induktivität (Drosseln) leistungs SMD
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH6D28NP-270NC CDRH6D28NP-270NC Hersteller : Sumida Corporation cdrh6d28_2024april.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 27uH 30% 100KHz Ferrite 1.8A 0.142Ohm DCR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CDRH6D28NP-270NC CDRH6D28NP-270NC Hersteller : Sumida America Components Inc. CDRH6D28.pdf Description: FIXED IND 27UH 1.05A 142 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
CDRH6D28NP-270NC CDRH6D28NP-270NC Hersteller : Sumida CDRH6D28.pdf Power Inductors - SMD 27uH 1.05A