CDRH6D28NP-390NC
CDRH6D28NP-390NC Sumida America Components Inc.
CDRH6D28.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 39UH 860MA 210MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 210mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 860 mA
Produktbewertung abgeben
Technische Details CDRH6D28NP-390NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 39UH 860MA 210MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 210mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 860 mA.
Weitere Produktangebote CDRH6D28NP-390NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CDRH6D28NP-390NC CDRH6D28NP-390NC Hersteller : Sumida CDRH6D28.pdf Power Inductors - SMD 39uH .86A